Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-01-14 10:59:35

admin

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-14
Posty: 2
Punktów :   

Forum Partii Współpracy Polsko - Niemieckiej

http://jazowa.unl.pl/profil_logo_partia.jpg

Witaj na forum,
Będziemy tu dyskutować na tematy związane z naszą partią a w zasadzie o jej przyszłości.
Teraz następuje przejęcie. Z góry dziękuję za wszystkie głosy oddane na moją kandydaturę

Jednak po woli musimy zacząć się zastanawiać co z nią zrobić.
Jako, że partia ma mieć charakter "mega demokratyczny" proszę o podawanie swoich pomysłów na rozwój partii

Ja po tych wyborach pragnę oddać w pełni władzę członkom. Następne wybory mają być w pełni demokratyczne chyba, że waszą wolą będzie wybór mnie na szefa partii w następnych wyborach, ale o tym później.
Za 10 dni wybory do kongresu, musimy już  teraz zacząć decydować co robić teraz.

Są zasadnicze dwa kiedunki
1. Prowadzimy normalne życie polityczne i startujemy do kongresu (droga gładka)
2. "Likwidujemy" partię doprowadzając ją do upadku i zabieramy się np za następną niemiecką (droga szorstka)

Proszę o opinie i pomysły

John_Fajny
http://static.erepublik.com/uploads/avatars/Citizens/2009/09/22/e6465f6b299e37be99ef334348e70e38_100x100.jpg

Offline

 

#2 2010-01-14 11:50:29

VideCulFide

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: Forum Partii Współpracy Polsko - Niemieckiej

Moja propozycja: czyscimy gold, sprzedajemy partie za pol ceny zalozenia, i szukamy nastepnego celu (dzialania mozna rozszezyc rowniez na francuskie oni tez nam szkodza wykanczajac BB).
Z pieniedzy zakladamy firme manu na zasadzie spoldzelni gdzie zysk dzielony jest rowno na kazdego czlonka spoldzielni. Moze zrobic sie z tego ciekawa ekipa ktora bedzie v kolumna, potrzeba jest niestety zwarta grupa osob dyspozycyjnych i regularnie grajacych. Ja bym dzialal na tej zasadzie. przejmujemy majatek, sprzedajemy po koszcie pieniadze zasialaja nasz budzet a dopiero jak zyskamy jakies zaplecze ekonomiczne i staniemy sie zwarta grupa zgranych ludzi zostawiamy jedna partie i startujemy do kongresu. Ale na to potrzeba czasu.

Offline

 

#3 2010-01-14 13:19:20

ghost_14

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: Forum Partii Współpracy Polsko - Niemieckiej

Jestem za 2 opcją, która poprostu wydaje się być ciekawsza.

Offline

 

#4 2010-01-14 17:33:45

Rondelek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: Forum Partii Współpracy Polsko - Niemieckiej

Jakby nie patrzeć, byłoby miło gdyby zrobić na tym jakiś interesik .

Offline

 

#5 2010-01-14 17:54:35

holeczka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: Forum Partii Współpracy Polsko - Niemieckiej

dokładnie, zróbmy na tym interes,

Offline

 

#6 2010-01-15 13:23:01

VideCulFide

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: Forum Partii Współpracy Polsko - Niemieckiej

akcja medialna armii krajowej sprawila ze praktycznie nie mamy szans na przejecie ej partii

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zielonewzgorza.pun.pl www.javaity.pun.pl www.16jdshpiorun.pun.pl www.masterczuki.pun.pl www.dbfoture.pun.pl